Volejte: (+420) 602 716 252

1.

Topenářské práce

Specializujeme se na veškeré topenářské a instalatérské práce včetně návrhů (projekce), dodávky a montáže veškerého materiálu a příslušenství. Všem zákazníkům poskytujeme kvalitní služby a provádíme také rekonstrukce a revize zařízení.

2.

Instalatérské práce

Díky dlouholetým zkušenostem v odvětvích instalatérství, topenářství, montáž a servis kotlů, solární systémy, kanalizace a plyn jsme připraveni poskytnout rychlé a kvalitní služby.

3.

Plyn - vodo - topo

Instalace nového plynového potrubí z materiálu mědi, ocel ,plast vč. revize a projektové dokumentace, zhotovíme Vám zřízení plynové přípojky vč zajištění projektové dokumentace a další.

4.

Rekonstrukce koupelen

Moderní koupelna musí splňovat mnoho požadavků. Koupelna funguje nejen jako příslušenství bytu, ale také jako místo pro relaxaci. Nechte si poradit od profesionálů a nechte si postavit koupelnu dle Vašich představ.Gantry v4 Overview

шаблоны joomla на templete.ru

The fourth generation of Gantry introduces a selection of new and desirable features to its arsenal, such as a responsive layout.

Gantry v4 effectively offers several main new features: a responsive layout, an improved administrative interface, LESS support, as well as general performance/optimization enhancements.

The standard features such as per-browser-level CSS and JS control, built-in AJAX and many others are still available with Gantry v4.

Learn More
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Help & Guides

A rich resource of Video and Written tutorials are available at Gantry-Framework.org.

A rich resource of Video and Written tutorials are available.

Read More

Pro jakékoliv dotazy, připomínky, kalkulaci a nacenění nás neváhjete kontaktovat.

Po domluvě si dohodneme termín, na které probereme Vaše veškeré potřeby týkající se rekonstrukce či vodointalatérských prací...

Kontaktovat